ZASP o On Camera

"House Of Cards"

- wywiad z Julie Schubert Dyrektorem Reżyserii Obsad

Superstacja

- relacja z On Camera

PISF

Polski Instytut Sztuki Filmowej o On Camera

Onet

- Laureatka nagrody Emmy poprowadzi warsztaty On Camera

Plejada.pl

Aktorzy na On Camera

W najnowszym numerze "La Mode et la Diplomatie" kilka słów o On Camera

Warto zobaczyć

NEWS

Uczestnicy warsztatów

Spoza świata filmu

Wywiady

Świat filmu i muzyki

Warsztaty i Gala

 

Twórcy On Camera o projekcie

Nasza Camera zawsze ON

 

On Camera została stworzona po to by dostarczać polskim twórcom, aktorom i ludziom filmu nowych możliwości rozwoju i integracji. Opieramy się głównie o zasoby rynku amerykańskiego z jednej strony dlatego, że mamy tam najlepsze kontakty, a z drugiej strony dlatego, że jest to jeden z najbardziej rozwiniętych,  pożądanych rynków świata. Takie rzeczy dzieją się, gdy grupa ludzi, w przypadku On Camera – Maciej Liskowacki, Paweł Gawlik i Magdalena Gawlik (Song Factory), oraz doświadczony agent amerykańskich gwiazd, prezes Metropolis Artists Agency (MAA) Mariusz Bargielski, postawi przed sobą cel i działając wedle wspólnie obranej idei, zaczyna realizować rzeczy, które dla innych wydają się nieosiągalne.

 Kamera została włączona

 Czym dla producentów jest On Camera:

 

- Paweł Gawlik, Producent, Współwłaściciel On Camera:

On Camera jest dla mnie 42 – godzinnym brakiem snu, ponieważ pracowaliśmy w dwóch strefach czasowych jednocześnie. Jest także hektolitrami pasji i potu, który towarzyszył nam podczas tworzenia tego wydarzenia, z tego względu, iż w On Camera przywódca jako pierwszy stawia się na polu bitwy     i ostatni to pole opuszcza. Organizacja po raz pierwszy takich wydarzeń zawsze stanowi wielką niewiadomą efektu finalnego. Stąd realizuje się kilka scenariuszy wydarzeń, przez co jest kilka razy więcej pracy. Dzięki doświadczeniu i dobrej logistyce udało nam się przygotować On Camera tak, że nasi zagraniczni goście, jak również polskie gwiazdy na chwilę przeniosły się w klimat Nowego Jorku oraz z tego co mówiły nie chciały go szybko opuszczać. Chciałbym podziękować wszystkim dobrym duszom, które pomagały w realizacji On Camera. Bez Was nie byłoby tak pięknie.

 

- Marius Bargielski, Prezydent Nowojorskiej agencji MAA, Współwłaściciel On Camera:

"On Camera - to dla mnie przede wszystkim  "Team". Team złożony z ludzi, dla których nie istnieją rzeczy niemożliwe. Ludzi o niesamowitej energii i chęci działania. Oczywiście działamy często kosztem pewnych wyrzeczeń w stosunku do najbliższych, ale osiągając wspaniały produkt finalny, wszyscy o tych wyrzeczeniach szybko  zapominamy,  i  momentalnie   przystępujemy  do  nowego  projektu.   Jest  to niesamowite  szczęście

w obecnej dobie znaleźć ludzi myślących podobnie i o podobnej energii.

Myślę, ze jeszcze nie raz zaskoczymy z naszymi kolejnymi pomysłami."

 

- Magdalena  Gawlik, Producent, Współwłaściciel On Camera:

On Camera dla mnie jest „przestrzenią semantyczną gdzie wszystko może się wydarzyć”. Przede wszystkim jest to przestrzeń spotkań i wymiany doświadczeń, przestrzeń gdzie przenikają się dwie rzeczywistości My (czyli nasze polskie środowisko filmowe) z Nimi (czyli mityczną krainą hollywoodzkich snów). Czy naprawdę więcej nas łączy czy dzieli? W dzisiejszej odsłonie pracujemy głównie dla aktorów, którym chcemy pomóc w rozwoju zawodowym poprzez dostarczanie możliwości spotkań ze specjalistami głównie ze Stanów Zjednoczonych.

W przyszłości jednak chcemy wspierać naszą branżę filmową innymi wydarzeniami takimi jak konferencje międzynarodowe    czy    warsztaty    „Master    Class”    dla    aktorów    i    innych    zawodów    związanych

z filmem i teatrem.

A teraz dlaczego właśnie dla aktorów?

Otóż przez wiele lat byłam ich agentem, wiem jak ciężka, wymagająca poświęceń jest ich praca i jak codziennie trzeba walczyć o realizację swoich marzeń. Byli mi najbliżsi, a znaliśmy się już dobrze z Mariuszem Bargielskim więc tutaj droga była najkrótsza. Patrząc w przyszłość marzy mi się, żeby On Camera była także początkiem Mecenatu, a takich działań jest ciągle u nas za mało. Podjęliśmy już pierwsze rozmowy z naszymi Partnerami, którzy mogą pomóc urzeczywistnić i te marzenia.

 

- Maciej Liskowacki, Dyrektor Generalny Marki, Producent, Współwłaściciel On Camera:

On Camera dla mnie to nie tylko frazes, logo, czy tłumy biorące udział w tym wydarzeniu, to przede wszystkim spełnianie marzeń,   innowacja  i  horyzont  zdarzeń   On  Camera   łączący   utalentowanych  artystów  z  topowymi produkcjami filmowymi.

 

 

Twórcy On Camera zaznaczają, że cała marka nie powstałaby, gdyby nie zespół kreatywnych ludzi, którzy z zamiłowaniem tworzyli elementy składające się na całość:

Mat Życiński - Manager/ Sekcja Grafiki i Designu

Oskar Gawlik - Manager/ Sekcja Grafiki i Designu

Marcin Miłko - Redakcja/ Korekta i edycja tekstów

Witold Popiołek - Manager sekcji filmowej/ Operator

Weronika Chilewska - Fotoreporter/ Fotograf On Camera

Katarzyna Duszyńska - Główny Charakteryzator On Camera

Mariola Biskupska - Główny Fryzjer Stylista On Camera

Nana Leszczyńska - Asystent Dyrektora Generalnego/ Główny Stylista On Camera

 

http://www.oncamera.eu//produkcja.html

Tekst: Rafał Leszczyński

Magdalena Gawlik

Zobacz także materiały:

www.oncamera.press (portal)

Reklama

Partnerzy

Copyright by Liskowacki, www.liskowacki.pl

Design by Liskowacki

Producer: Song Factory Sp. z o. o.

Regulamin