ZASP o On Camera

"House Of Cards"

- wywiad z Julie Schubert Dyrektorem Reżyserii Obsad

Superstacja

- relacja z On Camera

PISF

Polski Instytut Sztuki Filmowej o On Camera

Onet

- Laureatka nagrody Emmy poprowadzi warsztaty On Camera

Plejada.pl

Aktorzy na On Camera

W najnowszym numerze "La Mode et la Diplomatie" kilka słów o On Camera

Warto zobaczyć

NEWS

Uczestnicy warsztatów

Spoza świata filmu

Wywiady

Świat filmu i muzyki

Warsztaty i Gala

Agnes Wess - Podkreślam osobowość.

Rozmowa z inspirujacą projektantką Agnes Wess.

 

„Projektuję dla kobiet świadomych swoich wymagań, swojego zmysłu estetycznego, dla kobiet dojrzałych.”

 

Dlaczego chcesz ubierać gwiazdy?

 

 Słowo gwiazda przede wszystkim kojarzy mi się po prostu z osobą, która chce błyszczeć, chce być zauważona. Moje torby nie są małe, nie są standardowe, są właśnie widoczne. Od zawsze uważałam, że zwłaszcza kobiety  powinny mieć duże, wygodne, dość pojemne i modne torby,

w których też wszystko można łatwo znaleźć. W mojej opinii torby Agnes Wess podkreślają osobowość każdego, kto je nosi. Dzięki specjalnie zaprojektowanym wymiennym w różnych kolorach, z różnego rodzaju materiałów frontom, dobrze sprawdzają się w codziennych stylizacjach.  Gwiazda bez modnej torby, to jak gwiazda bez blasku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stworzyłaś torby dla siebie, aby pokazać światu swoje ambicje. Czy torby powstały po to, aby zaszczepić nowego rodzaju filozofię w stylizacjach?

 

Moja myśl stanowczo ewoluowała. Pierwszą kolekcją, którą zaprojektowałam są torby Camelobag z wymiennymi frontami. Cała filozofia leży w tym, aby kobieta nie musiała kupować wielu toreb, ale żeby mogła kupić wysokiej jakości jedną lub dwie sztuki i zgodnie z nastrojem oraz stylizacją wymieniać w niej fronty, „przebrać ją” w coś innego. Do jednej torby pasuje większość elementów, które są w sprzedaży. Każdy klient może skomponować swój ulubiony zestaw i poszerzać go o nowe elementy.

 

Czy ubierając gwiazdy, chciałabyś się stać projektantką mody mającą wpływ na współczesne trendy w Polsce i za granicą??

 

Nie rozważałam jeszcze tej myśli, jednak wolę stać raczej z tyłu. Oczywiście byłabym szczęśliwa, gdybym widziała więcej moich toreb u kobiet nie tylko w Polsce, ale i poza granicami. Nie  tworzę ich wyłącznie dla sprzedaży. Poprzez swoje projekty chcę dodać kobietom odwagi i móc oferować im inspirację. Największym komplementem dla mnie jest fakt, że ktoś chce nosić moją torbę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla kogo właściwie projektujesz? Kogo widzisz w swoich projektach?

 

Projektuję dla kobiet świadomych swoich wymagań, swojego zmysłu estetycznego, dla kobiet dojrzałych. Zauważam jednak, że coraz młodsze osoby sięgają po moje projekty. Moje torby nie są standardowe, nie są w cukierkowych kolorach, łączę różne style. Bazuję przede wszystkim na cięższych formach, klasycznych kolorach, czasem dodaję do projektu trochę tajemniczości. Moje projekty nie każdemu muszą  się podobać. Cieszy mnie, gdy słyszę pochwały, ale również gdy są to słowa konstruktywnej krytyki. Wtedy utwierdzam się w przekonaniu, że istnieje określona grupa odbiorców mojej marki, dla której z tworzę ogromną radością.

Więcej na stronie: https://agneswess.com

 

Rozmawiał: Maciej Liskowacki

Korekta: Marcin Miłko

 

 

Materiał Agnes Wess

Materiał Agnes Wess

Lokowanie produktu

Zobacz także materiały:

www.oncamera.press (portal)

Reklama

Partnerzy

Copyright by Liskowacki, www.liskowacki.pl

Design by Liskowacki

Producer: Song Factory Sp. z o. o.

Regulamin